Bioware pracuje na hrách v universu Dragon Age a Mass Effect. Ještě si na ně ale počkáme

Mohlo by se zdát, že celé vývojářské studio Bioware pracuje na očekávané online akci Anthem, do které vydavatel Electronic Arts vkládá značné naděje. Zcela jistě jde o prioritu studia, ale jak se zdá, tito autoři legendárních her myslí i dále do budoucnosti. Jak prozradil šéf studia Casey Hudson, menší týmy pracují na nových projektech v oblíbených universech Mass Effect a Dragon Age.

Posloucháme vaše přání, že by Bioware mělo dělat další Dragon Age a Mass Effect. Můžete si být jistí, že máme pár schovaných týmů, které pracují na tajných věcech, jež se vám budou hodně líbit. Akorát zatím ještě nejsme připraveni o nich mluvit,” řekl Casey Hudson.

To, zda se v případě tajných projektů jedná rovnou o Mass Effect 5 nebo Dragon Age 4, nechává Hudson pochopitelně otevřené. O tom, že vzniká další hra ve světě Dragon Age, už se nějakou dobu spekuluje. Měla však mít problémy, a to takové, že musel být vývoj zrestartován a projekt byl tak trochu přeložen na vedlejší kolej. V případě Mass Effectu to bude po neúspěchu posledního dílu s podtitulem Andromeda ještě složitější. Dá se vycházet z toho, že další Mass Effect bude zatím jen ve fázi koncepční přípravy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na