Life is Strange 2 se ukazuje v prvních herních scénách. Naznačuje použití superschopností

Do vydání Life is Strange 2 zbývají už necelé dva měsíce, a tak je nejvyšší čas, aby vývojářské studio Dontnod Entertainment ve spolupráci s vydavatelem Square Enix rozjelo marketingovou kampaň. Na velké představení si budeme muset počkat až do 20. srpna, čímž autoři zjevně sledují záměr krátké a intenzivní kampaně, která nemá fanoušky nudit dlouhé měsíce před vydáním. Už teď ale poutají prvním trailerem.

Z krátkého klipu si můžeme vzít přinejmenším tři věci. V první řadě kameru policejního vozu, která ukazuje datum 28. října 2016. To jsou tři roky po událostech z prvního dílu a přibližně doba, do které je umístěn bezplatný spin-off The Awesome Adventures of Captain Spirit.

Za druhé zhlédnete sekvenci s policistou Matthewsem, který řeší nasazení a povolává posily. Mezi ním a minimálně dvěma dalšími osobami probíhá krátký dialog, který končí výzvou, že si někdo má lehnout k zemi.

Za třetí naznačuje, že se v univerzu Life is Strange opět určité charaktery ohánět superschopnostmi. Eskalace scény odhodí policistu na zem a jeho vůz nechá letět vzduchem. Kamera však už neukazuje, kdo to způsobil.

Life is Strange 2 bude opět vycházet epizodickou formou, přičemž první epizoda se objeví už 27. srpna 2018. Těšit se mohou majitelé PC, Playstation 4 a Xbox One.

Life is Strange 2 – teaser

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na