Blizzard možná chystá Warcraft 4. Profesionální hráče zve na tajnou schůzku

Dost možná nás už v příštích několika dnech čeká velké odhalení ze světa Wacraftu. Společnost Blizzard ještě tento měsíc uspořádá uzavřené setkání, ke kterému jsou vedle vývojářů přizváni výhradně profesionální hráči Warcraftu 3. To pochopitelně vyvolává spekulace, že se dočkáme oznámení nového titulu ze známého fantasy světa. Většina by si přála Wacraft 4.

Na internetových fórech se objevily zprávy, že se profesionální mistři ve Warcraftu 3 momentálně snaží narychlo získat vízum do Spojených států amerických. Má jít mimo jiné o tyto borce: Sergey »HawK« Sherbakov, Dmitry »Happy« Kostin z Ruska, Andriy »Foggy« Koren z Ukrajiny a Manuel »Grubby« Schenkhuizen z Nizozemska.

Bude vážně oznámen Warcraft 4?

Není to vyloučeno, ale stále je to jen jedna z možných variant. V úvahu připadá také remake Wacraftu 3 po vzoru Starcraft Remastered, ale také Warcraft Mobile, čemuž by zase nahrávaly inzeráty, kterými Blizzard hledal nové vývojáře pro online strategii pro mobily a tablety. Ze všeho nejvíce bychom si ale samozřejmě přáli právě Warcraft 4. Vždyť třetí díl vyšel už v roce 2002, takže by si plnokrevné pokračování zasloužil.

Kulaté stoly s profíky Blizzard zavedl již dříve pro titul Heartstone, kde se mu velmi osvědčily při zavádění novinek. Zjevně je tak chce etablovat i pro své další hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 3]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Raze
Host
Raze

S Warcraftem 4 je to jako s Half Life 3, mluví se o něm, ale hra stále nikde 😀 Ale pokud by to byla pravda, a navázalo by to na události z Warcraft 3, byl bych v sedmým nebi. Série Warcraft (WoWko nepočítám, to není přímé pokračování) je jedná mých top herních sérií.

Ruby
Host
Ruby

Pod to se podepíšu 🙂

Harfist
Host
Harfist

Warcraft 4? to už jsem slyšel tolikrát…naposledy před pár měsíci před Blizzconem, ano, chtěli bychom, ale nevěřím tomu, na druhou stranu s novým datadiskem se situace hodně přibližuje frakcím z warcraft 3, všimli jste si? Aliance, Horda, elfové co přišli o strom, forsaken, kteří přišli o undercity, náhoda?

Spekoun
Host
Spekoun

Uz davno se vi ze BLizzard REMASTERUJE Warcraft 3

Takze logicky nejde o nic jineho nez ze chce vedet jak se to bude hrat…

Prosim vyhodit pane pisalka clovek co nema ani tak bezne informace nema v novinarine co delat.

Lukas
Host
Lukas

A kde to Blizzard oznámil?