Bulánci budou pro všechny zadarmo a již nyní nabízejí online multiplayer

Foto: SleepTeam

Vývojáři z českého studia SleepTeam představili několik zásadních inovací a změn pro novou verzi Bulánků, která je od listopadu loňského roku dostupná v programu předběžného přístupu na Steamu. Dneškem má vyjít online multiplayer pro všechny majitele hry. Což je věc, na kterou se všichni fanoušci hry velmi těšili.

Další ještě výraznější novinkou je přechod hry na free-to-play model, díky kterému bude základní verze hry k dispozici zdarma. K této změně dojde 1. září. „Po vzoru původní hry jsme se rozhodli zpřístupnit i nové Bulánky pro všechny hráče zdarma v takové podobě, na jakou jsme všichni dlouhá léta zvyklí, avšak ve zcela novém kabátě. Všichni si tak od 1. září můžete Bulánky na Steamu bezplatně stáhnout a užít si multiplayer s kamarády ze všech koutů světa. Pokud budete mít zájem o další bonusový obsah, budete si jej moci dodatečně zakoupit,“ dodávají vývojáři.

Nepřijdou ani zkrátka hráči, kteří hru zakoupili, nebo podpořili na Startovači. Kromě dodatečného obsahu zdarma se mohou těšit i na různé bonusové skiny.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na