Call of Duty: Black Ops 4 se nejspíš dočká fanouškovských modifikací. Autoři zvažují jejich podporu

Vyhlídky na možnou podporu modifikací v rámci multiplayerové akce Call of Duty: Black Ops 4 nevypadají vůbec špatně. Jeden z šéfů vývojářského studia Treyarch, Dan Bunting, prozradil, že autoři zvažují oficiální podporu fanouškovských modifikací. Zatím je ale prý brzy na stoprocentní potvrzení.

Zatím je příliš brzy, abychom mohli mluvit o konkrétních plánech na podporu modifikací. Samozřejmě ale všichni dobře ví, že jsme velkými fanoušky modderské komunity. Spoustu našich kolegů jsme zaměstnali přímo z této komunity, protože vytvořili modifikaci, která na sebe upoutala pozornost,” uvedl Dan Bunting. “V případě Black Ops 3 jsme poprvé v historii série připravili modderské nástroje. Jsme velkými přístupy komunity, ale ještě je příliš brzy na to o tom mluvit.

Uvidíme, jak to celé dopadne. Call of Duty: Black Ops 3 se podpory modifikací dočkalo jeden rok po svém vydání. Díky tomu je možné ze Steam Workshop stahovat nové mapy a skiny pro hru. Nezbývá než doufat, že Call of Duty: Black Ops 4 tyto nástroje získá dříve, nejlépe už v rámci samotné hry.

Call of Duty: Black Ops 4 - screenshoty
« 2 z 9 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na