Call of Duty: Modern Warfare představuje zábavný 2vs2 mód. Uzavřený test startuje už dnes

V rámci Gamescomu představilo vývojářské studio Infinity Ward podrobně novinku pro svůj chystaný titul Call of Duty: Modern Warfare, který zvláštním způsobem retransformuje stejnojmennou hru z roku 2007 do zcela nové podoby, a to včetně nového příběhu. Jednou z hlavních multiplayerových novinek je přitom herní mód 2 na 2, tedy 2vs2, jak se oficiálně jmenuje.

Jak už název napovídá, půjde o souboje dvojic na kompaktních mapách, které slibují rychlé a dynamické přestřelky s měnícími se zbraněmi. Při hraní 2vs2 půjde nejen o taktizování, ale také vystihnutí správného momentu pro útok, stejně jako rychlé reflexy a schopnost přesně pálit. Ostatně, že bude o co stát, se můžete přesvědčit na videu pod článkem.

Tvůrci navíc už na dnešek připravili překvapení, kterým je start uzavřeného alfatestu tohoto módu. Call of Duty: Modern Warfare si ale s tímto velkým předstihem vyzkouší pouze majitelé Playstation 4, kteří mohou hrát až do neděle 25. srpna. Doufejme, že v dalších týdnech budou následovat také testy na PC a Xbox One.

Tip na článek:  Oznámeno Call of Duty: Modern Warfare. Veškeré informace o rebootu a první trailer

Na 19. až 21. září je potom naplánován otevřený betatest. Samotné vydání CoD: Modern Warfare se odehraje 25. října 2019.

Call of Duty: Modern Warfare – video z hraní 2vs2 módu

CoD: Modern Warfare – 2vs2 trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na