Vychází rubačka Remnant: From the Ashes. Hráči si nad jejími kvalitami libují

Tak trochu ve stínu probíhajícího Gamescomu vyšla ambiciózní akce, která si nebere servítky – Remnant: From the Ashes. Nestojí za ní nikdo menší než vývojářské studio Gunfire Games, které stvořilo trilogii Darksiders. Právě je novinka částečně připomíná, ale na druhé straně nezapře ani inspiraci Dark Souls.

Remnant: From the Ashes je velmi temným zážitkem, ve kterém budete na blízko i na dálku bojovat proti nejrůznějším monstrům, z nichž některá jsou skutečně veliká. Autoři také kreativně používají hru světla a stínů a nejrůznější barvy, aby zdůraznili tísnivou atmosféru.

Ačkoliv jsme Remnant: From the Ashes nějakou dobu podezírali z toho, že půjde o cíleně béčkovou akci, nakonec projevuje mnohem větší ambice, které navíc potvrzují hráči v recenzích na Steamu. Oceňují velmi dynamickou hratelnost a zdůrazňují také fakt, že je hra dosti obtížná. Mezi negativy nejčastěji zaznívají bugy, které však bude možné postupně opravit.

Remnant: From the Ashes je k dispozici pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Remnant: From the Ashes – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na