Call of Duty: WW2 – sběratelská edice za 5000 Kč bez Season Passu. Pěkná drzost!

V podobě takzvané Valor Collection oznámil Activision Blizzard opravdu mimořádnou edici třináctého dílu slavné série, Call of Duty: WW2. Mimořádnou jak v dobrém, tak špatném slova smyslu.

Tato edice potěší hráče kromě samotného titulu také bronzovou soškou jednotky a chybět nesmí ani bytelná kovová krabice. Sběratelská edice obsahuje také odznak s mečem Bloodraven, nášivky různých divizí a pěkný plakát odkazující na zombie mód. K dispozici budou také herní bonusy, například DLC Divisions.

Za Season Pass se připlácí

A teď co naopak chybí a jistě naštve spoustu hráčů. Standardní verze Valor Collection v ceně 230 dolarů, tedy přibližně 5000 korun českých, neobsahuje Season Pass, tedy předplatné postupně vydávaných DLC. Kdo by ke Call of Duty: WW2 chtěl také Season Pass – a takových hráčů nebude málo – musí si připlatit dalších 40 dolarů za “Pro” verzi sběratelské edice. Ta však (zatím) není dostupná ve verzi pro PC, ale pouze pro Playstation 4 a Xbox One.

Sběratelská edice se jako první objevila na australském obchodě EB Games, lze však očekávat, že ji brzy bude možné předobjednat také v Evropě i České republice.

Call of Duty: WW2 Multiplayer trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na