Čerstvé obrázky z Farming Simulator 19, který už zná svůj termín vydání. Pokochejte se plejádou zemědělských strojů

Vývojářské studio Giants Software se to ani trochu nebojí. Mezi silnou podzimní nabídku videoher, které vévodí tituly jako Red Dead Redemption 2, Battlefield 5, Call of Duty: Black Ops 4 nebo Fallout 76, vyšle s velkým sebevědomím svého koně v podobě Farming Simulator 19. Hra vyjde 20. listopadu 2018 a autoři si už dnes mohou být jistí, že bude slavit úspěch. Protože tento kousek je pro milovníky virtuálního zemědělství jasnou povinností.

Oproti předchozímu dílu navíc Farming Simulator 19 dozná řady změn. Kromě toho, že díky použitému Unreal enginu 4 vypadá výrazně lépe, o čemž se můžete přesvědčit na nově vydaných screenshotech, tak přinese také kompetitivní multiplayer, stejně jako možnost vybudovat si vlastní farmu. Nový je také katalog zemědělské techniky, která se ve hře objeví. Poprvé čítá například značku John Deere, což je největší výrobce v oboru na celém světě.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Premek
Host
Premek

Jestli to bude zase jen o vzhledu a grafice a la FS15 a FS17, zůstávám u 13tek, samozřejmě s MR a Soilmodem