Česká střílečka na mobily Shadowgun Legends má perfektní grafiku. Obstojí i zbytek?

Shadowgun Legends je jedinečným důkazem trendu stále vyspělejších her pro chytré telefony. Ty tam jsou doby, kdy jsme na titěrné obrazovce proháněli hada nebo sestřelovali z pár pixelů tvořené mimozemšťany. Velké displeje a především masivní výpočetní výkon dnešních telefonů umožňují tvůrcům her prakticky cokoliv.

Našince může těšit, že co do technického zpracování patří mezi světovou špičku také pražské studio Madfinger Games. Jejich chystaný titul Shadowgun Legends byste už téměř nerozeznali od hry na počítače nebo konzole. Nakonec, přesvědčte se sami na videu nebo obrázcích.

Jak se bude hrát?

Ale k čemu by bylo grafické pozlátko, kdyby hra samotná neobstála. Její kvality pochopitelně budeme moct posoudit až po vydání. Plány tvůrců jsou ale více než zajímavé. Mělo by jít o online akce s perzistentním světem, ve kterém se budete potkávat s dalšími hráči, s nimiž bude možné plnit úkoly.

Hra bude tradičně volně ke stažení, přičemž hráči si budou moct ve hře kupovat předměty, a to jak kosmetického rázu, tak zbraně, které jim pomohou v dalším postupu. S trochou šikovnosti a trpělivosti by však mělo být možné opatřit si vše samotným hraním.

Shadowgun Legens vyjde jak pro telefony s Androidem, tak operačním systémem iOS.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na