Čím černější, tím méně peněz vyděláte. Nový South Park si nebere servítky

“Žádný strach, tohle nebude mít vliv na souboje,” hlásí Eric Cartman v editoru postavy v chystané hře South Park: The Fractured But Whole. “Pouze na všechno ostatní ve tvém životě.” Myšlena je barva pleti hlavního hrdiny, protože ta ve hře plní funkci volby obtížnosti. Čím tmavší barvu kůži zvolíte, tím těžší to ve hře budete mít.

Vydavatel Ubisoft už tuto kontroverzní funkci oficiálně potvrdil. Barva kůže ovlivní především to, kolik si hlavní hrdina vydělá peněz a jak s ním budou ostatní charaktery ve hře mluvit. Přímo na průběh bojů to vliv mít nebude, ale čím méně peněz si vyděláte, tím horší vybavení pochopitelně budete mít. Nepřímo se to tedy projeví ve všem.

Ale co by byl South Park bez pořádné dávky politicky nekorektní satiry? Kromě humoru však tvůrci samozřejmě chtějí, aby hra obstála i po stránce hratelnosti, což se jim podle prvních dojmů daří. Víc budeme vědět 17. října 2017, kdy South Park: The Fractured But Whole vychází na PC, PS4 a Xbox One.

South Park: The Fractured But Whole – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jezdec
Host
jezdec

tak to bude velká bomba!! :DD