České Mashinky. Splněný sen všech modelářů si zahrajete začátkem října

Mashinky jsou srdcovým projektem vývojářského sólisty Jana Zeleného, který podle dosud zveřejněných materiálů dělá opravdu neskutečnou práci. Zda to bude ono i po herní stránce, to budete moct vyzkoušet už 6. října, kdy se Mashinky objeví na Steamu v předběžném přístupu.

Stále to pochopitelně zdaleka nebude hotová hra, měla by však být dostatečně dobře hratelná na to, aby bylo možné s ní vyrukovat na světlo světa a říct si o peníze hráčů modelářů, pomocí kterých se projekt podaří dotáhnout do konce. Jak známo, finální detaily a rozšiřování hry do úctyhodné podoby stojí hodně času a peněz.

Železniční impérium

Mashinky vás nechají tvořit vlastní železniční impérium se vším všudy. V plánu je 7 rozdílných epoch, od období, kterému udávala tón pára, až po blízkou budoucnost. Těšit se tak můžete na plejádu rozdílných technologií, z nichž vyčnívá 28 lokomotiv a 21 průmyslových budov.

Jan Zelený má realistický plán dokončení hry. Chce hru každý týden náležitě aktualizovat a obohacovat ji novým obsahem, aby mohla v roce 2019 vyjít v plné parádě. Ale jak už bylo řečeno, na Steamu budete moct začátkem října vstoupit do early accessu a s podstatnou částí Mashinek se seznámit ve značném předstihu.

Mashinky – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Crhoslav
Host
Crhoslav

Na tohle zapomeňte, existuje hra Transport Fever, je v češtině, plně 3D, nádherná grafika, baráky, stromy i lokomotivy jsou vymodelované do posledního detailu. Stárnou, špiní se. Na zastávce čekají lidé opravdu v počtu kolik jich tam čeká. Když na někliknete dovíte se odkud jdou a kam, kde bydlí. Stavíte autobusy, šaliny, vlaky, lodě, letadla, pohled z první osoby jako by jste byli řidičem toho kterého dopravního prostředku. Stavíte tunely, plníte úkoly, mosty, semafory. Hlavně ta grafika je mega úžasná. ovládání přehledné intuitivní. Jednoduše vytvoříte trasy a na ty trasy pošlete libovolné druhy a počet prostředků. Vlaky se mohou po nastavení… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Super, dík za info a recenzi 😉

Petr
Host
Petr

Když jste takovej fanda. Nemáte něco zajímavého na mobil? Super je Unmatched air trafic control, ale rád bych něco takovýho ale s vlaky. Abych řídil nádraží.

VZV
Host

Taaakže Transport Tycoon Deluxe, akorát v lepší grafice a jenom s vlaky. Jinak se to zdá být úplně stejné a dokonce i hudba zní podobně 😀

WAD
Host
WAD

Jde vidět, že si patriot 🙂

VZV
Host

Patrioti podporují neoriginalitu .)?

JZ
Host
JZ

Krásné, ale ten název…