EA rozdává povedenou hru Steamworld Dig

Společnost Electronic Arts se drží tradice a jednou za čas rozdává hry na své platformě pro digitální distribuci Origin. Tentokrát přišla řada na milou 2D hru Steamworld Dig, kterou si nyní – po blíže neurčenou dobu – můžete stáhnout zdarma.

Potřebujete pouze klienta programu Origin, uživatelský účet a poté už si v příslušné sekci her zdarma můžete Steamworld Dig jednoduše stáhnout. Pokud tak učiníte, zůstane vám v knihovně už navždy – i poté, co akce skončí a hra se opět začne prodávat.

Volba je tentokrát poměrně vhodná a EA si tak připravuje půdu pro chystaný druhý díl, který má vyjít 21. září. Nejprve se tak stane pro Nintendo Switch, 27. září budou následovat verze pro PS4 a PS Vita a PC verze by měla přijít záhy na to.

Ve Steamworld Dig se logickou formou prokopáváte do hlubin země a odstraňujete blok po bloku. Tím v podstatě vytváříte své vlastní úrovně. V průběhu hry sbíráte nejrůznější předměty a upgrady, které vám pomohou dostat se ještě hlouběji.

Steamworld Dig – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na