Need for Speed: Payback umožní závodit za několik postav

V příběhu chystané závodní hry Need for Speed: Payback budou hrát roli tři různé postavy. Tyler Morgan (The Racer), Mac (The Showman) a Jess (The Wheelman). Podobnost s filmovou sérií Rychle a zběsile je pochopitelně čistě náhodná.

Mezi těmito protagonisty budete moct neustále přepínat, což ale bude probíhat jinak než třeba v Grand Theft Autu 5, které tuto funkcionalitu také nabízelo. Každá z postav má totiž své speciality, které je třeba zohlednit tehdy, chcete-li se účastnit určitých akcí. Tyler se hodí do dragových závodů, na drifty je specialista Mac a na honičky byste měli zvolit Jesse.

Mezi postavami nebude možné přepínat takzvaně “on the fly”, tedy kdykoliv a každému charakteru budete muset vybrat vhodného partnera. Zatím není jasné, jaké vztahy mezi jednotlivými hrdiny budou pamatovat a jak spolu budou “interagovat”.

Need for Speed: Payback vychází 10. listopadu na PC, PS4, Xbox One. Členové EA Access a Origin Access dostanou už 2. listopadu možnost si hru až na deset hodin zahrát. Hráči, kteří si dopředu koupili Deluxe Edition, budou moct bez omezení hrát už od 7. listopadu.

Need for Speed: Payback – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na