Ciri jako hlavní hrdinka Zaklínače 4 na cestách po různých světech? Podle Geraltova dabéra je to skvělý nápad

Zaklínač 3: Divoký hon

Aktuálně bohužel Zaklínač 4 není ve vývoji. Polské studio CD Projekt RED má plné ruce práce s vývojem Cyberpunku 2077 a už před časem prozradilo, že se nebude pouštět do vývoje několika velkých projektů zároveň, protože se mu to v minulosti spíše vymstilo. Přestože Poláci ve třetím díle Zaklínače uzavřeli Geraltův příběh, neznamená to, že se v budoucnu nepustí právě do Zaklínače 4. Dokonce je to velmi pravděpodobné, protože tato herní série za ty roky nasbírala mnoho fanoušků a má značný komerční potenciál.

O případném Zaklínačovi 4 se rozpovídal také Geraltův anglický dabér Doug Cockle. “Pokud narážíte na The Witcher 4, mohu říct jen tolik, že nemám tušení, jak na tom je, přestože si myslím, že jednou vyjde. Je to jen můj názor a CD Projekt dobře ví, co má dělat. Nemám tušení, ale kdybych byl autory, rozhodně bych Witchera 4 udělal, ale koncentroval bych se na Ciri. V Zaklínačovi 3 je odkaz na to, že Ciri navštěvuje cizí světy. Myslím, že hra, která by vycházela právě z návštěv těchto světů, by byla skvělým Zaklínačem 4,” uvedl Cockle pro server Gamereactor.

V tomto ohledu nezbývá než s Cocklem souhlasit. Skoky mezi světy by při správném uchopení představovaly úžasnou látku pro novou hru. Ciri se navíc zmiňuje o jednom ze světů, který silně připomíná Cyberpunk 2077 (preview), když mluví o “létajících autech” a “lidech s kovem v hlavě”.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jakub
Host
jakub

Myslím ,že by to byla blbost. Ciri bude mlátit zápornáky mečem a nad hlavou ji budou létat želézné lodě.WTF. Stačí udělat hru podle nějaké další povídky. Jejich hoodně.

zog
Host
zog

Cestování Ciri po cizích světech byla asi nejhorší část celé serie. Nepřinášela nic jen zbytečně protahovala knihu kde byl Sapkowski pravděpodobně placen za stránku textu. Kdyby se z knihy odstranila nikdo by to nejenže nepoznal ale zvedlo by to kvalitu knihy.

Dave
Host
Dave

Přesně. Kdyby ta pasáže s Ciri v trojce nebyly tak y mi to vůbec nevadilo. Spíš mě otravovaly.

Denisa
Host
Denisa

To s tebou nemůžu souhlasit. Pro mě to bylo dost zajímavé už jenom proto, že do světa přinesla mor. Člověk aspoň ví další dějiny. A mě upřímně spíše štve, že to nebylo více rozvedené.

zog
Host
zog

No jo, Jenže to se stalo na dvou stránkách. Dalších třista byla jenom nikam nevedoucí zbytečná výplň s minimálními návaznostmi na hlavní linky příběhu.