Command & Conquer Remastered dostal datum vydání. Budou i speciální edice

Foto: Command and Conquer Remastered

Command and Conquer Remastered dosud vznikal spíše v tichosti a autoři se s fanoušky dělili zejména o zajímavosti z vývoje. Mohlo se tak zdát, že vydání je ještě stále v nedohlednu, jenže tak tomu naštěstí není. Celá kolekce obsahující Command and Conquer: Tiberian Dawn a Red Alert včetně tří příslušných datadisků vyjde už 5. června. Stane se tak prostřednictvím obchodů Steam a Origin. Kromě toho bude kolekce součástí předplatného Origin Access Premier.

Command & Conquer Remastered Collection je společným projektem vydavatele Electronic Arts a několika zaměstnanců již zaniklého vývojářského studia Westwood, kteří nyní pracují ve studiu Petroglyph. Hry dostanou novou grafiku, čerstvé textury a budou podporovat rozlišení 4K. Kromě toho se můžete těšit na sedm hodin nového soundtracku od slavného skladatele Franka Klepackého. Na fanoušky pak čeká také přepracované uživatelské rozhraní a modernizované ovládání.

Fyzické speciální edice

Command & Conquer Remastered Collection dostane také fyzickou podobu, ve které však bude dostupná pouze speciální edice. Ta je k mání výhradně u Limited Run Games. Obsahovat bude digitální kód na Steam, 16 GB USB disk ve formě tiberiového krystalu, na kterém se nachází soundtrack, oboustranný plakát (18×24 palce), výtisky technologického stromu (jeden pro každou frakci) a samolepky. To vše za 59,99 dolarů.

Dále pak bude k mání ještě limitovanější edice v podobě 25th Anniversary Edition. Ta bude obsahovat vše co speciální edice a navíc přidá propracovanější krabici, soundtrack na 6 CD s podpisem skladatele, 100stránkový artbook, 4 nášivky frakcí, oboustrannou čepici Beanie, kovovou repliku Mammoth Tanku, stejně jako lakovanou sloup tesla a lackovaný obelisk z PVC se světelnými a zvukovými efekty. Tato edice bude stát 149 dolarů.

Command & Conquer Remastered Collection – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na