Crossfire X vyjde na Xbox One. Jde o jednu z nejhranějších her na světě, kterou tu ale nikdo nezná

Poněkud nenápadně bylo v rámci konference Microsoftu na E3 2019 oznámeno CrossfireX, což je první titul ze série Crossfire, jenž vyjde na konzole, a sice Xbox One. Že vám toto jméno nic moc neříká? Pak vás asi překvapí fakt, že Crossfire za svou desetiletou existenci nabralo 650 milionů registrovaných hráčů. Jde tak o jednu z nejhranějších PC her všech dob. Jen se drtivá většina hráčů rekrutuje z asijských zemí.

To by se teď mohlo alespoň trochu změnit. CrossfireX ve snaze dostat značku na západní trhy dělá opravdu hodně. Korejské vývojářské studio Smilegate Entertainment, které za ním stojí, se spojilo s finským Remedy Entertainment, aby kompetitivně multiplayerový titul obohatilo o nový obsah. V plánu je tak singleplayerová kampaň, stejně jako Battle Royale mód.

Klasický multiplayer se pak bude odvíjet v režii soupeření dvou žoldáckých korporací – Black List a Global Risk, které se utkávají v globálním konfliktu. Ať už budete stát na té či oné straně, připravte se na nutnost plnit týmově orientované úkoly.

CrossfireX má vyjít v roce 2020 a v příštích měsících bychom se o hře měli dozvědět více.

CrossfireX – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 3.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
WARLOAD
Host
WARLOAD

Nevím jak vy ale Já hraju CrossFire na PC už snad od vzniku tady té hry. Celkem mě překvapilo že ji tu “nikdo nezná”..