Oznámena středověká akce Chivalry 2. Podívejte se na první trailer a obrázky

V rámci E3 2019 oznámil vydavatel Tripwire Interactive pokračování překvapivě úspěšné středověké akce Chivalry od vývojářského studia Team Torn Banner. Hra vyjde s časovou exkluzivitou na Epic Games Store, přičemž o 12 měsíců později by se měla objevit také v dalších platformách.

Chivalry 2 nabídne středověké souboje z pohledu vlastních očí. Účastnit se budete obřích bitev, které mají čítat až 64 hráčů. Kromě obléhání hradů pomocí mocných katapultů a dalších zbraní budete napadat také vesnice. Přitom se nemusíte zastavit ani před zabíjením nebohých sedláků. Chivalry 2 bude zkrátka velmi brutálním zážitkem, který má co nejvěrněji zrcadlit to, jak se ve středověku bojovalo.

Autoři slibují návrat herního módu “Team Objective”, který spojí příběhové prvky s multiplayerovými bitvami. Budete se tak probojovávat skrz různé etapy bojiště a přitom plnit určité úkoly a cíle.

Chivalry 2 - screenshoty
« 1 z 6 »

Tvůrci pro Chivalry 2 zevrubně přepracovali bojový systém, a pokud si věříte, můžete tentokrát začít souboj s několika nepřáteli najednou. Boje by obecně měly být plynulejší a podle vývojářů si v tomto ohledu vyslechli mnoho podnětů z komunity.

Tip na článek:  Rozdávají 4 měsíce starou hru. Nikdo ji nechce hrát

Zástupci Team Torn Banner si museli vyslechnout také kritiku fanoušků, kterým se nelíbí exkluzivita pro Epic Games Store. Původní hra vyšla na Steamu a využívala řadu jeho funkcí, poukazují někteří. Autoři však kontrují, že v době, kdy hra vyjde, bude Epic Store obohacen o nové vlastnosti, se kterými se počítá.

Chivalry 2 má vyjít v dosud neupřesněném termínu v roce 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Chivalry 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na