Cyberpunk 2077 na next-gen konzole společně s několika DLC a novým patchem

Foto: CD Projekt

Bez nějakého čekání a oznámení data jsme se dočkali hned vydání verze pro aktuální generaci konzolí na PS5 a Xbxox Series X. Kromě toho jsme se dočkali několika DLC zdarma v podobě nových apartmánů další customizace hlavní postavy, nebo třeba foto mód. S tím jde i obří opravný patch, který nejen opravuje zbývající chyby a nedostatky, ale upravuje i vlastnosti některých zbraní, ale i vylepšení hackingu, nebo soubojů.

Hráči na PS5 a Xbox Series X mají na výběr mezi performance a ray tracing módem. Zatímco první z nich nabízí 60 FPS ve 4K, ve druhém se budete muset spokojit se 30 FPS ale zato si můžete užít podporu ray tracingu také ve 4K rozlišení. Xbox Series S je o dosti chudší a oproti verzi na minulou generaci konzolí toho o mnoho více nenabízí a již teď se ukazují nedostatky této levnější verze konzole.

Na Playstation 5 si můžeme vychutnat i podporu DualSensu, a to v podobě haptické odezvy a adaptivních triggerů. Dokonce vývojáři nabízejí zdarma 5 hodinový trial, aby přesvědčili hráče, že hra je již v dobré kondici a stojí za investici peněz i času.

A jak to máte vy? Dáte Cyberpunku 2077 novou šanci, nebo máte již dohráno?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na