Disney Speedstorm, Mario Strikers, Switch Sports a mnoho dalších her letos pro Nintendo Switch

Foto: Disney

V rámci Nintendo Direct jsme měli možnost vidět desítky her, které se letos chystají na konzoli od Nintenda. Majitelé konzolí se mají opravdu na co těšit. Kromě několika Remaků, remásterů, tak se dočkáme i pokračování známých sérií a nechybí ani několik zcela nových titulů. V tomto článku jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější.

Nintendo Switch Sports

Komu by nechyběl Sport, který jsme hrávali jak na Wii, tak WiiU, ale u Switche něco takového prostě chybělo. Ideální párty hra s trochou pohybu. Na výběr bude při vydání 6 sportů: volejbal, tenis, bowling, badminton, šerm a fotbal. Vývojáři slibují i další sporty a první z nich bude golf, který se do hry dostane ještě letos na podzim. Samotná hra vyjde již 29. dubna.

Xenoblade Chronicles 3

Sliboval jsem pokračování známé série a tady to je. Hra Xenoblade Chronicles 3 vyjde v záři letošního roku, a tak fanoušci RPG ani na Nintendu letos nebudou nasuchu. Opět se můžeme těšit na zajímavý příběh a zábavnou hratelnost. Třetí díl půjde ve velmi podobných šlépějích jako předchozí díl.

Mario Strikers: Battle League

Mária není nikdy dost. Tentokrát si opět zahrajeme fotbal, ale ne v žádné kolekci sportů. Tentokrát půjde do tuhého, jelikož se nebude hrát v rukavičkách. V této hře se v multiplayeru bude moci střetnout až 8 hráčů na jedné konzoli. V Online hra slibuje účast až 20 hráčů, což zní docela zajímavě.

Disney Speedstorm

Mario Kart 8 Deluxe se dočká pořádné nálože nových tratí, ale objeví se zde nová konkurence v podobě závodů s postavičkami ze světa Disney a Pixar. Titul vyjde v létě a bude se jednat o free-to-play. Vývojáři počítají s dlouhodobou podporou a do hry budou neustále přidávat nový obsah v podobě dalších závodníků a tratí a na tohle se osobně těším možná ze všeho nejvíce.

Kirby and the Forgotten Land

Za zmínku určitě stojí zmínit další hru s postavou Kirby, která se bude umět transformovat do různých předmětů a bude se jednat o klasickou nintendovku.

Kromě toho se dočkáme třeba her No Man’s Sky, nebo Assassin’s Creed: The Ezio Collection s českými titulky, které se podívají na Switch.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na