Cyberpunk 2077 se nejspíš představí na červnovém veletrhu E3. K vidění by měly být záběry z hraní

Je stále pravděpodobnější, že letošní rok bude opravdovým průlomem ve vývoji jednoho z nejnadějnějších RPG současnosti. Po mnoha letech mlčení a spekulací se na letošním veletrhu E3 zřejmě v plné parádě předvede Cyberpunk 2077 od autorů Zaklínače, polského vývojářského studia CD Projekt Red.

Už před pár týdny se objevily informace, že na červnovém E3 bude k vidění prezentace se záběry přímo z hraní Cyberpunku 2077. Teď se to zdá být ještě reálnější, protože účast CD Projektu Red na veletrhu byla oficiálně potvrzena. Těžko si přitom představit, že by Poláci na této megaakci prezentovali něco jiného. Pravda, ve vývoji mají ještě karetní hru Gwent – ta však nepotřebuje zase tak velké pódium, jakým je právě E3.

Pokud by byl Cyberpunk 2077 letos konečně se vší parádou představen, dalo by se vycházet z toho, že autoři plánují jeho vydání na příští rok. Nějaký ten odklad pak ale samozřejmě není vyloučen, takže v úvahu by připadal také rok 2020. CD Projekt Red už je nicméně společností kotovanou na polské burze, a tak se musí zodpovídat svým akcionářům, kteří pochopitelně nepřímo tlačí na co nejrychlejší návratnost svých investic.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na