Další průšvih Blizzardu? Podle všeho pracuje na Warcraft GO, kterému je předlohou Pokémon

Vývojářské studio Blizzard se stále těší své ikonické pověsti, která však nedávno dostala velkou ránu v podobě oznámení titulu Diablo Immortal. Ten je určen výhradně pro mobilní zařízení a vypadá jako třistapadesátáosmá hra svého druhu. To pochopitelně skalní příznivci produkce Blizzardu neohodnotili pozitivně a na internetu dali průchod svému hněvu.

Nezdá se však, že by kvůli tomu Blizzard linii mobilních her opustil. Ba právě naopak. Jak zjistil server Kotaku, studio vyčlenilo menší tým na tvorbu hry ze světa Warcraftu, která má vycházet z konceptu úspěšného Pokémon GO.

Hra má každopádně ambice svůj vzor předčit a zahrne také mechanismy určené pro jednoho hráče. Jak přesně bude fungovat a kdy ji Blizzard oficiálně oznámí, zatím není známo.

V Blizzardu je spousta lidí, kteří mají mobilní hry opravdu rádi. Reakce uvnitř firmy na Diablo Immortal se výrazně lišily od těch vnějších. Mnozí chtějí pracovat na menších projektech a mobilní hry v tomto ohledu dávají smysl,” uvedl jeden z vývojářů firmy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr Novak
Host
Petr Novak

Blizzardovska hvezda zarila jasne od pocatku me puberty az do pocatku meho stredniho veku. Ted jeji svetlo pomalu pohasina. A pod taktovkou Activisionu se obavam zhasne uplne. Inu tusil jsem ze to s Blizzardem pujde z kopce od te doby co je Aktivision spolknul….