Hlavní designér Ultimy Online pracuje na nové MMO hře

Ralph Koster, hlavní designér kultovního MMORPG Ultima Online, se podílel také na projektu Star Wars Galaxies. Nyní oznámil, že se svým nově založeným studiem Playable Worlds pracuje na online sandboxové hře. Kromě objevování světa nás čeká i stavění a výroba různých předmětů.

Studio už získalo na vývoj 2,7 miliónů dolarů (asi 63 miliónů korun). Pozici generálního ředitele zaujal sám Koster. Kromě toho, že Playable Worlds nabírají nové zaměstnance, už mají ve svých řadách i zkušené vývojáře a umělce, kteří dříve pracovali pro Disney, Amazon, Marvel či DC Comics. Na pozici výtvarného ředitele stojí Mat Broome, který se podílel na hrách jako DC Universe, H1Z1 nebo Planetside 2. Místo hlavního designéra zaujal vývojář a sci-fi spisovatel Greg Costikyan.

Na další informace o samotné hře si musíme ještě počkat. Z webu studia se zatím moc informací nedozvíme, kromě pracovních nabídek a seznamu dosavadních členů týmu je totiž poměrně skromný. Přesto nás Playable Worlds informují o touze tvořit světy, které žijí a dýchají a kde se mohou všichni společně bavit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na