Desperados 3 je konečně venku. Taktická strategie se povedla

Foto: Desperados 3

Desperados III na PC, Xbox One a PlayStation 4 už je v prodeji – a mezinárodní tisk si hru nemůže vynachválit. Díky hodnocení 86 % na Metacritic jsou Desperados III jednou z nejlépe hodnocených taktických her v reálném čase za několik let. Jenže vývojáři z Mimimi Games ještě neskončili. Nejenže ještě letos vydají Season Pass se třemi dodatečnými misemi, ale rovněž vydají během července a srpna dvě bezplatné obsahové aktualizace. Každá bude obsahovat 4 nové bonusové mise s Baronovými výzvami a přidají podporu pro Mac a Linux.

S Johnem Cooperem a ostatními Desperados se pokusíte zastavit chamtivou a mocichtivou DeVitt Company. Zatímco budete čekat, než se vám hra stáhne a nainstaluje, podívejte se na hraný premiérový trailer, který vám ukáže příběh z Divokého západu, který prožijete na vlastní kůži.

K dispozici je bezplatné demo!
Nemůžete se dočkat, až si Desperados 3 vyzkoušíte? Inu, nyní máte tu možnost: bezplatné demo s jednou úrovní z příběhové hadrcore taktické stealth hry je nyní dostupné na službě Steam, pro Xbox a na GOG.com. Bezplatné demo pro PS4 bude následovat brzy. Vyzkoušejte si ho a uvidíte, jestli se Desperados III nestanou vaši oblíbenou hrou na letošní léto.

Stáhněte si demo na službě Steam
Stáhněte si demo na Gog.com 


Pokud jde o fyzické vydání, celý tým THQ Nordic mu vždy věnuje trochu té lásky navíc, takže k dispozici je i sběratelská edice.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na