Detektiv Pikaču. Hezoun Ryan Reynolds se stane Pokémonem

V Hollywoodu už se usilovně pracuje na prvním filmu na motivy oblíbené herní série Pokémon, který nese jméno Detective Pikachu. Teď vyšlo najevo, kdo se slavným pokémonem stane – bude to překvapivě hvězdný Ryan Reynolds, známý jako hezoun z různých komedií, ale také coby komiksový Deadpool.

Reynolds samozřejmě nebude Pikaču hrát přímo – to by bylo přinejmenším divné a zavánělo by to spíše parodií než čímkoliv jiným. Bude však využit pro snímání pohybů pomocí technologie motion-capture a kapesní příšerce propůjčí také svůj hlas.

Casting na tuto roli musel být více než zajímavý. O roli detektiva Pikaču se totiž ucházely další velké hvězdy, mezi kterými nechyběl Dwayne “The Rock” Johnson nebo Hugh “Wolverine” Jackman.

Ryan Reynolds podobu s Pikaču zkrátka nezapře.

První film s Pokémony

Zkušené studio Legendary Films, které stojí například za Godzillou nebo filmovým Warcraftem, tak připravuje vůbec první film na motivy jedné z nejúspěšnějších videoherních značek. Film vychází ze hry pro Nintendo 3DS z roku 2016. Ta dosud vyšla pouze v Japonsku a oblíbený žlutý maskot Nintenda se v ní stává detektivem. Inspirován Sherlockem Holmsem s čapkou a lupou zkoumá nejrůznější zločiny.

První detaily o příběhu

Ve filmu se detektiv Pikaču chopí případu, který se v podobné formě objevil také ve hře. Došlo k únosu mladého Tima. Spolu s Timem pak Pikaču šetří důkazy, aby se dozvěděl, kde se otec může nacházet. Podporu dostanou od mladé novinářky. Zatím není jisté, zda ve filmu dojde k setkání s dalšími pokémony, podobně jako ve hře.

Natáčení filmu Detective Pikachu by mělo začít na začátku příštího roku. Kdy přesně se dostane do kin, zatím není známo. Stane se tak ale nejspíš v roce 2019. Je otázkou, zda se do té doby na západní trhu dostane i herní předloha. Zájmu o film by to jistě prospělo.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na