Potvrzeno! Amazon natočí seriál ze Středozemě

Pán Prstenů už na sebe vzal mnoho podob. Filmovou trilogii. Řadu her. Komiksy. A samozřejmě knihy. Televizním seriálem ale dosud nikdy nebyl. I to se ale změní! Společnost Amazon v tiskové zprávě oznámila, že se dohodla s New Line Cinema, Warner Bros. a Tolkienovými dědici na produkci televizního seriálu, který bude mít hned několik sérií.

Příběhově má být seriál situován před události z Pána Prstenů: Společenstvo prstenu. Jak blízko se přitom přiblíží “válce o prsten” zatím není známo. V úvahu připadá například seriál o raných letech Aragorna. Nebo Froda. Na druhou stranu to není úplně nosný materiál. V úvahu ale připadá i přesun do mnohem dřívějších časů univerza, kterými se zabývá například Tolkienův Silmarillion.

Pouze pro předplatitele

Součástí smlouvy je také možnost vytvářet nejrůznější spin-offy, takže seriál může zahrnout opravdu široké spektrum událostí. Amazon zatím neoznámil, kdy seriál vznikne, dá se ale předpokládat, že se do práce pustí co možná nejdříve. Sledovat ho budou moct pouze předplatitelé služby Amazon Prime. Jak se ukazuje, i na spekulacích je často hodně pravdivého.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na