Diablo 3 v lednu opět nabídne výlet do prvního dílu v Darkening of Tristram

V loňském roce společnost Blizzard slavila dvacetileté výročí jedné ze svých nejslavnějších značek Diablo. Při této příležitosti umožnila hráčům Diabla 3 užít si atmosféru prvního dílu v přídavku Darkening of Tristram. Vtip byl v tom, že toto dobrodružství bylo možné podstoupit pouze v lednu, pak ze hry opět zmizelo. Ovšem teď se znovu vrací a opět jen na leden.

V Darkening of Tristram si tak znovu budete moct zahrát dungeony prvního dílu v technologii toho třetího. Těšit se opět můžete na stylové oldschoolové vizuální pojetí, poněkud zkoprnělé animace nebo starou dobrou hudbu. Blizzard neuvádí, zda půjde tentokrát o zcela stejný zážitek, slibuje jen “nové transmogrifikační efekty, achievementy, portréty, zvířátka a další”. Je ale otázka, zda to vztahuje vůči Diablu 3 nebo loňskému eventu Darkening of Tristram.

Pokud jste si příležitost vrátit se do prvního dílu nechali loni ujít nebo jí jen chcete využít podruhé, budete mít možnost od 1. do 30. ledna 2018.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Půjde to i na PS4?

Gay Satan
Host
Gay Satan

Treba poskytnou tentokrat i puvodni postavy s puvodnim bojovym systemem. Ale to jsem asi naivni, takze to bude zase uplne o nicem.