Diablo 4 má být temnější a mít větší města. Od začátku také PvP a koně

Marně pátráme v paměti, zda byl některý z ročníků BlizzConu tak očekávaný jako ten letošní. Chystají se velká oznámení a jak se zdá, Blizzardu se nedaří držet všechny informace pod pokličkou. A tak se na internetu objevily další – zatím nepotvrzené – informace o Diablu 4.

Pokračování oblíbené série akčních RPG se má pochlubit výrazně temnějším světem a mnohem většími městy než kdy v minulosti. Mezi postavami by neměly chybět barbar, mág a druid. Charaktery budou moct od počátku používat koně pro rychlejší pohyb. Obligátního kooperativního módu by se měly moct účastnit čtyři hráči. Svou roli však bude hrát také PvP mód, který y v Diablu 4 měl být od samého počátku.

Podle zákulisních informací se Blizzard snaží Diablo 4 posunout opět trochu více směrem k legendárnímu druhému dílu. Soubojový systém z trojky bude výrazně vylepšen. Potvrzení či vyvrácení těchto informací se dočkáme již zítra. Sledujte živý přenos z BlizzConu přímo na Gamebro.cz.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 9 Prumer: 3.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na