Diablo Immortal si první zájemci zahrají už letos

Ačkoliv to tak zprvu nevypadalo, Diablo Immortal se zjevně pevně drží formulky vývojářského studia Blizzard, která zní, že nově oznámená hra jen tak nevyjde a musí pěkně vyzrát. Hráči sice autory za oznámení Diabla pro mobily pořádně vypískali, ale Blizzard se jim rozhodl dokázat, že to s Immortal myslí opravdu vážně a chce to “udělat dobře”.

Vývoj Diabla Immortal přesto přese všechno úspěšně pokračuje a už v létě tohoto roku by měly začít první testy hry s pomocí z řad samotných fanoušků. Na začátku však půjde jen o vybrané regiony. Firma to uvedla v rámci představení finanční zprávy o čtvrtém čtvrtletí loňského roku.

Diablo Immortal už má za sebou interní testy, které dopadly velmi dobře, a tak je na čase vytáhnout hru na světlo světa. Zatím však nevíme, v jakých regionech k testům dojde. Často jde o trhy typu Filipíny apod.

Pokud by také testy s externími zájemci dopadly dobře, už by nic nebránilo samotnému vydání. S trochou štěstí by tak mohl klapnout ještě letošní rok. Dodejme, že vývoj neprobíhá přímo v Blizzardu, ale v čínské společnosti NetEase, kde však v příštích měsících mohou zaznamenat problémy v důsledku šíření koronaviru, jež omezuje i pracovní nasazení.

Samozřejmě tu stále mluvíme jen o Diablu pro mobilní telefony. Všichni pravověrní fanoušci série budou muset počkat na Diablo 4, jehož vydání je ale v nedohlednu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na