Dílčí úspěch pro Need for Speed Heat. Na současné generaci konzolí je nejhranější ze všech dílů

Přestože recenze Need for Speed Heat nebyly příliš euforické a spíše konstatovaly skutečnost, že se série po letech vyhrabala z nejhoršího a nejnovější díl představuje obstojné arkádové závody, zaznamenala hra poměrně úspěšné uvedení na trh. Projevuje se to nejen v poměrně dobrém umístění v žebříčcích prodejnosti různých zemích, ale také v počtu hráčů. V tomto ohledu totiž Heat zaznamenal dílčí rekord.

Jak uvedlo vývojářské studio Ghost Games na svém Twitteru, Need for Speed Heat dokázal v prvním týdnu po vydání přilákat nejvíce aktivních hráčů ze všech dosud vydaných dílů na současné generaci konzolí. Konkrétní číslo sice tvůrci neuvedli, ale přesto to můžeme vnímat jako určité odrazení se ode dna a cestu vstříc lepším zítřkům.

Připomeňme si, kterými tituly se kdysi slavná série Need for Speed na aktuální generaci konzolí prezentovala. Další díl už s největší pravděpodobností vyjde na next-gen.

  • Need for Speed Rivals (2013)
  • Need for Speed (2015)
  • Need for Speed Payback (2017)
  • Need for Speed. Heat (2019)

Naši zevrubnou recenzi Need for Speed Heat včetně otestování multiplayeru přineseme již brzy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na