Disney už prý odepsal nové Star Wars. Nestojí za nic

Kolem chystaného snímku Solo: A Star Wars Story, který si bere na paškál osudy mladého pašeráka Hana Sola a který má přijít do kin příští rok, už se toho odehrálo hodně, zatím ale jen málo pozitivního.

Neustálé změny scénáře a režisérů se na filmu podle všeho nepříjemně podepsaly, a to tak, že ho společnost Disney už interně odepsala. Uvedl to dobře informovaný magazín Screen Geek, kterému to měl prozradit zdroj přímo z firmy. Velkým problémem jsou prý nedostatečné herecké schopnosti hlavního představitele Aldena Ehrenreicha, který na legendárního Harrisona Forda pravděpodobně nedokáže náležitě navázat. Ani scénář není po několikerém přepsání kdovíjaký, a tak Disney počítá s propadákem.

Teď už s filmem nejde nic moc udělat, protože je prakticky hotov a už ho zbývá jen sestříhat do jakž takž použitelné podoby. Solo: A Star Wars Story má premiéru 24. května 2018.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

19
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
d@rkWolf
Host
d@rkWolf

No, co si budeme podívat, Disney to poslalo do kopru. Nemá smysl se na to dívat a pokud se někdo považuje za SW fandu, pak má přesně 6 filmových dílů od Lucase, který i přes to, že se na novou trilogii se furt nadává, měly jeho původní vizi. A následně má k dispozici desítky navazující knižní/komiksové tvorby, opět hlídané Lucasem a jeho týmem v Expanded Universe-v tom Expanded Universe, z kterého blbečkové v Disney udělali non-canon a trhněte si. Vytvoříme si vlastní verzi pro vylízané gumy a duhovou mládež… K ideálu je ovšem potřeba obsadit J.J.Idiota Abramse, známého likvidátora kvalitních… Číst vice »

Mamlas8
Host
Mamlas8

Lépe bych to napsat nedokázal. Amen

Lucianofero
Host
Lucianofero

Souhlasím s vámi. Od chvíle co dělá Star Wars Disney je to úplně o něčem jiném. Na epizodu VIII jsem se těšila celý rok a pak když jsem to vyděla, no musím říct že to bylo zkrátka ujetý. Snad se to někdy zlepší… protože točit je nepřestanou.

Andy
Host
Andy

Tak jestli jste je vYděla, tak se nedivím, že je Vám to nelíbilo. 😀

ErBitch
Host
ErBitch

Já to viděl jak s měkkým tak tvrdým a stále se na to moc nedalo koukat.

Michal
Host
Michal

Sedmá i osmá epizoda jsou kupy hoven pro novou přiblblou generaci. Výjimka je Rogue One, jenž umně propojil staré díly a jako jediný nedělá SW ostudu. Pokud se někomu sedmá a osmá epizoda líbí, je to prostě retard. Tečka.

Nedíky
Host
Nedíky

Sám si retard.

Martin
Host
Martin

Vždyť má pravdu. Osmička není žádný zázrak a sedmička byla doslova tragická. Tak debilní scénář musel schválit nějaký tragéd. Rogue One byl po dlouhé době první Star Wars film, který za něco stál

Daniel
Host
Daniel

Rogue one byl právě snad nejhorší díl z celé ságy, neříkám že ty nový jsou bůh ví jak dobrý ale rogue one jako zatim nejlepší? Nevýrazné postavy, u většiny je herecký výkon jako u b-čkových herců, hlavně u hl. hrdinky která postrádá jakékoliv emoce, vlastně nejlepší postava z celeho filmu je ten robot. Ale chápu že jednoduchým lidem co pravděpodobně koukají na ordinaci se líbí tak jednoduchá zápletka. Pokud se ti nelíbí 7 díl, nelíbí se ti ani 4, ty dva jsou si až moc podobní. :–)))

Majkl
Host
Majkl

Rogue One byl tragický hlavně z příběhové roviny. Nechápu recenze, že se jedná o postu starým Star Wars. Už jenom z logiky trénování rytířů Jedi, kdy Luke Skywalker vytahoval z bažiny svoji loď několik měsíců pod dohledem mistra Jedi a i Darth Vader prošel standardním výcvikem než dokázal používat sílu. A Rey má tři dny a už háže kamenama jak nějaký super hrdina z Marvelu? Odpad, který má se StarWars společné akorát světelné meče, toť vše.

Mamlas8
Host
Mamlas8

A nepletete si náhodou díl VII s Rogue One?

T. Kučera
Host
T. Kučera

Ono je překvapivé, že jim jde v první řadě o peníze a až pak o fanoušky a samotnou ságu. Kde jinde to tak nefunguje.

Raon
Host
Raon

Serie Star Wars je od dílu k dílu stále horší, takže co dodat!Nemá to hlavu ani patu.Nastavované jako Vetřelec a je to celé založené na efektech což je pro takovou sérii velmi málo.

michal
Host
michal

presne tak

pete
Host
pete

tak větší h0vno jak EP 8 to určitě nebude…

boromir
Host
boromir

Kdyby ten herec byl tak spatnej, tak ho proste preobsadi. Prachy na to maj.

boromir
Host
boromir

To jsou jen takový bulvární výplody. Něco podobnýho se psalo už o Rogue One. 🙂

argo37
Host
argo37

Mno já bych to zase netvrdil. Já jsem striktně rozdělil tvorbu na Star Wars a Disney Wars. Kde první série s G.Lucasem a druhá zmíněná bez něj, protože kazit si vzpomínky z mládí tím Disney paskvilem to fakt ne! Včera jsem se přinutil jít na SW VIII poslední Jedi a na jednu stranu toho lituji, páč ani tenhle film neopravil moje mínění o předchozím VII díle síla se probouzí a až světílko naděje jsem zahlédl ve filmu Rogue One, tak raději budu skeptický a očekávat jen to špatné abych se netěšil a pak byl naopak zklamán stejně jako z filmu,… Číst vice »

PaerisKiran
Host
PaerisKiran

No možná se Disneymu povede mne překvapit ale horší než episody VII a VII to být už fakt nemůže…