Má Alicia Vikander na to nahradit Angelinu? Nový trailer Tomb Raidera

Nový trailer chystaného filmového Tomb Raidera konečně ukazuje Alicii Vikander jako mladou Laru Croft v pořádném světle. Film vychází z restartu herní série z roku 2013, který slavil u hráčů velký úspěch. Filmaři se domnívají, že ho dokáží zopakovat i na stříbrném plátně.

Mnoho nových scén prozrazuje leccos o příběhu. Objeví se také Walton Goggins coby hlavní Lařin soupeř. Hlavní hrdince jde především o nalezení jejího otce, který beze stopy zmizel před sedmi lety. Posledním místem, kde zanechal stopy, je jakási prastará kobka na ostrově u japonského pobřeží.

Vedle Alicie Vikander se ve filmu představí herci Daniel Wu (Warcraft) jako kapitán Lu Ren, Walton Goggins jako zloduch Mathias Vogel nebo Dominic West (The Wire) coby Lařin otec. Za režii je zodpovědný Roar Uthaug, který natočil třeba Cold Prey.

Nový film Tomb Raider vstoupí do kin už 15. března 2018.

Tomb Raider – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Veronika
Host
Veronika

Tohle neni v žádném případě drsná, sebevědomá a nekompromisní Lara Croft, jak ji známe z filmu či hry… a nemůže takto vypadat ani “před” …jako tuctová, ničím nezajímavá představitelka, na kterou všichni zapomenou :-/

Václav
Host
Václav

většina úsudků jsou fiasko , hlavně že vy máte proporce v kalhotech a jste gerojové u PC ………………………..?

Momouš
Host
Momouš

Angelina jako Lara byla trefa do černého, ale toto…? Snad to zachrání triky.

Bruno
Host
Bruno

Nikdy jsem nebyl fanouškem Angeliny, ale jako Laru jsem ji bral. Alicia Vikander je všechno, jen ne Lara Croft tak, jak ji známe z her. Spíš jako kdyby utekla z filmu Osada Havranů. Naprostý souhlas s příspěvkem Michala121

Michal121
Host
Michal121

Ne nemá. Je to naprostý opak. Místo vyvinutý ženský tu máme malou plochou chudinku, který snad ani retard nemůže uvěřit, že má bejt bojová mašina. Myslím, že brutálnější přešlap se snad ani povézt nemohl. Možná, kdyby se točila nějaká parodie ……. tohle je prostě fiasko.

Katie-raijin-Bosek
Host
Katie-raijin-Bosek

A to samé si myslíte o herním restartu? Herní Lara taky není úplná sexbomba s dudama.

Mně se naopak líbí, že jak herní, tak filmový restart Lary ji ukazují jako normální ženskou s normálními křivkami.

Jak dopadne jako takový, toť otázka.

Franta
Host
Franta

Problém není v objemu hrudníku…ta holka je prostě nesympatická, a není moc podobná herní předloze. Ani Angelina nebyla před uvedením do kin moc vítaná, ale tvůrci filmu to měli díky jednodušší herní grafice jednodušší. Fanoušci se snadněji sžili s filmovou představitelkou. Alicia se proti nové herní předloze v obličeji dost liší, protože současná grafika je detailnější a máme ji prostě nakoukanou.Ona i ta herní proměna bylo dost brutální. Málo kdo má tak rozdílné rysy obličeje v rozsahu řekněme 15 let. Grafici to prostě nedali, nebo byl strach, že by právníci angeliny chtěli podíly z her a vytvořili naprosto nový charakter.