Nový plakát Alicie Vikander jako Lary Croft. Co na to Angelina?

Chystaný snímek Tomb Raider se může pochlubit novým plakátem, na kterém se nevyjímá nikdo jiný než mladá Lara Croft v podání herečky Alicie Vikander. Stejně jako restartovaná herní série, která se těší v posledních letech velké popularitě, se také autoři nové filmové verze rozhodli vsadit na samotné začátky slavné a krásné archeoložky.

Na první pohled jsou ale znát i jiné rozdíly. Oproti femme fatale Angeline Jolie, která Laru Croft ztvárňovala v předchozí filmové řadě, působí Alicie Vikander o poznání chlapečtějším dojmem a nedává tolik na odiv své vnady.

Film Tomb Raider slibuje parádní dobrodružství, ve kterém bude Lara Croft čelit mnoha nebezpečím a kde nebude působit tak neohroženým dojmem, ale přeci jen zranitelněji než dříve. Snímek vstoupí do kin 18. března 2018.

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Nový plakát Alicie Vikander jako Lary Croft. Co na to Angelina?"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Milan
Host

A co teda na to rika Angelina? Nebo to byl jen click-bait?

D
Host

Mě tam Alicia celkem sedí, hrát umí a snad se film podle hry konečně povede.

Michal121
Host

Tvl, 160centimetrová, 40 kilo vážící holčička bez prsou a bez ženskosti. Tu Laru jí nikdo normální věřit nebude. Sorry jako, ale podle mě pitomější volba už padnout nemohla.

Karlos
Host

Dohrál jsem obě hry z nové série plus nejméně polovinu těch ze staré. Osobně musím říci, že Alicie mi jako mladá Lara sedne daleko více, než nějaká kozatá nána. Ne, že by jí Angelina byla, ale s novou sérií to chce někoho nového, kdo u ní vydrží i do budoucích filmů, pokud nějaké budou.

Lord
Host

sem nevěděl , že Lara je klučičí jméno.amíci zabijou všechno.

Michal121
Host

Sorry, to nebylo na tebe, ale na Karlose.

Michal121
Host

Přesně tak. Lara Croft je symbol nejen akce, ale i ženskosti, tedy všeho, co Alicia nemá. Tý padnou tak filmy vo lesbách.

Michal121
Host

Právěže Lara je kozatá, sexappealem hýřící bojovná kočka. Jestli ti tam víc vyhovuje malej kluk…….ne každej má rád kozy, někomu víc vyhovuje klučičí vizáž. Hele ty si bukvice?

TOPlist