Disney vydal zajímavou akci Star Wars Rivals. Určena je pro mobily

Lucasfilm spadající pod koncern Disney oznámil a zároveň vydal novou střílečku pro mobilní telefony na motivy Hvězdných válek – Star Wars Rivals. K dispozici je pro operační systémy Android a iOS.

Star Wars Rivals je multiplayerovou akcí, ve které bojujete proti dalším hráčům tak trochu ve stylu Overwatch. To znamená, že si vyberete hrdinu, kterého pak v určité situaci můžete vyměnit za jiného. Tyto charaktery si však musíte nejprve odemknout. Čím vzácnější postava je, tím je pochopitelně silnější. Hrdiny si přitom můžete odemykat buď body získanými za povedená klání nebo si je prostě koupit.

Ve hře narazíte na postavy známé z univerza Star Wars. K dispozici je Poe Dameron, Han Solo, Darth Vader, Finn, princezna Leia a další. Každá z nich má přitom svou speciální schopnost. Kdo by si je chtěl odemknout všechny hned na začátku, musel by utratit přibližně dva a půl tisíce korun.

Mohlo by se zdát, že si Disney zadělává na problémy poté, co Star Wars: Battlefront 2 na PC a konzolích čelilo velké kritice za způsob, jakým prodává svůj obsah. Jenže situace je zde značně rozdílná. Star Wars Rivals jsou mobilní hrou, kde jsou podobné praktiky běžné, a navíc je k dispozici zcela zdarma.

Star Wars: Rivals – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
SeeJay
Host
SeeJay

Houby vydal… Jsem tam předběžně zaregistrován už asi půl roku… Nikdo o tom nic neví