Ve hře SOS na sebe narazí survival prvky a sociální experiment

Princip hry SOS: The Ultimate Escape je zdánlivě jednoduchý a připomíná Battle Royale tituly. Na ostrov je shozeno 16 hráčů, kteří mají 30 minut na získání relikvie z chrámu. Ve hře se však skrývají prvky, které z ní činí svého druhu sociální experiment. SOS by měl od 23. ledna vstoupit do fáze předběžného přístupu.

V SOS: The Ultimate Escape nebudete mít k dispozici zbraně velkých kalibrů, jak bývá obvyklé. Vystačit si budete muset s pistolemi a zbraněmi na blízko. Vzhledem k tomu, že na ostrově žije spousta hladových zvířat, jsou hráči odkázáni jeden na druhého, pokud chtějí relikvii získat.

Na krátkou vzdálenost se hráči mohou bavit pomocí mikrofonu a tvořit týmy. Problém je pouze v tom, že po získání relikvie může přiletivší helikoptéra odvézt pouze tři osoby. Nejpozději při běhu k vrtulníku se tak z SOS stane bitva o přeživší.

Ten, kdo zemře, se stále může hry účastnit tím, že vrtulníku bude ukazovat body, kam má shodit bedny s dalším materiálem. Zda bude užitečný nebo ne, o tom rozhodnou také mrtví hráči, stejně jako diváci, kteří mohou hráče sledovat prostřednictvím Hero.tv. Tím má SOS získat charakter televizní show.

SOS: The Ultimate Escape – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na