GTA 5 hrálo v prosinci tolik lidí jako ještě nikdy předtím. Loňský rok dosud nejúspěšnějším

Vývojářské studio Rockstar Games se hrdě pochlubilo, že loňský rok byl pro jeho megahit GTA 5 dosud nejúspěšnějším vůbec. Přispěly k tomu četné obsahové přídavky jako třeba Smuggler’s Run nebo Doomsday Heist, ale i každodenní práce s hráčskou komunitou, kterou autoři provádějí opravdu důkladně.

V prosinci 2017 pak GTA 5 zaznamenalo zajímavý rekord. Jeho online mód hrálo dosud nejvíce lidí v historii. To se nevidí často, vždyť hra vyšla už v září 2013 pro PS3 a Xbox 360, o rok později pro PS4 a Xbox One a nakonec v roce 2015 pro PC.

Konkrétní čísla Rockstar Games neuvedlo. Jisté je však to, že už loni se GTA 5 stalo nejprodávanější hrou ve Spojených státech amerických. K začátku listopadu se hry celosvětově prodalo 85 milionů kusů.

Aby hráči nadále měli důvod trávit v GTA 5 čas, slibují tvůrci nové herní módy a vozidla. Rozhodně tedy je na co se těšit a není vyloučeno, že letošní rok bude pro tento titul ještě úspěšnější než ten loňský.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na