DLC Band of Bastards pro Kingdom Come je za dveřmi. Podívejte se na první trailer

Vydání v pořadí již třetího DLC pro úspěšnou českou hru Kingdom Come: Deliverance se fanoušci dočkají již 5. února. O tom, co přesně nás v něm čeká, jsme se poprvé dozvěděli začátkem letošního roku, kdy jej v rámci jednoho ze svých streamů prezentovali sami vývojáři.

Třetí DLC ponese název Band of Bastards. Zatímco první rozšíření (From the Ashes) do hry přidalo možnost budovat vlastní vesnici a v podstatě bylo jednoduchým ekonomickým simulátorem a druhé (The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon) se neslo víceméně v duchu základní hry, to nejnovější bude zaměřeno striktně na souboje. Z nich se nebudeme moci žádným způsobem vyzout a na rozdíl od hlavního příběhu hry, který je možné dohrát prakticky bez nutnosti zabíjení, zde nebude hráč mít na výběr. Pokud vám tedy originální soubojový systém Kingdom Come nesedl do ruky, mohl by pro vás tento přídavek být velice tuhým oříškem.

Kingdom Come: Deliverance – Band of Bastards Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4.4]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na