Jak dlouhá bude kampaň Call of Duty: WW2?

Vývojářské studio Sledgehammer Games sice dosud neprozradilo délku singleplayerové kampaně Call of Duty: WW2, ale šéf firmy Glen Schofield už zvládl leccos naznačit. Kampaň nového dílu by podle něj měla dosáhnout přibližně délky Call of Duty: Advanced Warfare z roku 2014.

Pohled na užitečnou webovou stránku HowLongToBeat nám prozradí, že singleplayerová kampaň Call of Duty: Advanced Warfare bez přídavků zabrala přibližně sedm hodin herního času. Podle Schofielda to tedy bude podobné, ne-li o něco lepší. V případě, že budete hrát na obtížnost “Veteran”, nadřete se o něco víc a dobu hry si pravděpodobně prodloužíte, protože budete muset postupovat opatrněji.

Klasický příběh

Singleplayerová kampaň Call of Duty: WW2 vás vsadí do role mladého rekruta Ronalda “Reda” Danielse, který své první zkušenosti nabere při Dni D v Normandii a následně se svou partičkou projde západní Evropou.

Call of Duty: WW2 vychází 3. listopadu 2017 na PC (HW požadavky), Xbox One a Playstation 4. K mání bude také docela mastná sběratelská edice.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na