Dlouhé video z hraní Anthem. Očekávaná akce se pěkně vybarvuje

Vydání akce Anthem od vývojářského studia Bioware je jedním z největších herních počinů prvního čtvrtletí tohoto roku. Očekávaní hráčů jsou obrovská, protože na úspěchu tohoto titulu bude do značné míry záviset také osud samotných tvůrců, jimž se v poslední době příliš nedařilo a touto novinkou se chtějí dostat zpět na výsluní.

Leccos napovědět může patnáctiminutové video z hraní Anthem, ve kterém se seznámíte s příjemně vzdušným světem hry a především okusíte řadu dynamicky působících soubojů, jež mají být tím pravým kořením hry.

Přestože Anthem vychází až 22. února, a to ve verzích pro PC, Playstation 4 a Xbox One, zahrát si ho budete moct už s velkým předstihem. Příležitosti dostanete hned dvě. Tou první bude takzvaná VIP demoverze, která bude k dispozici od 25. do 27. ledna. Tou druhou potom klasická demoverze, jež bude následovat od 1. do 3. února.

Obsah dema Anthem už je znám: těšit se můžete na základnu Fort Tasis, ve které budete moct přijmout několik úkolů a dokonce se pustit do jednoho ze Strongholdů, což je jen jiný název pro dungeony v Anthem.

Anthem – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na