Nová ukázka z připravované hry podle Vetřelce. Naznačuje hlavního hrdinu a také film

Oficiální účet franšízy Vetřelec na Twitteru zveřejnil novou krátkou ukázku, která s největší pravděpodobností pochází z dosud neoznámené hry, která vzniká právě na motivy legendárního Aliena. V popředí přitom stojí Amanda Ripley, kterou známe už ze hry Alien: Isolation.

V tweetu stojí dále: “Dcera. Rebelka. Hrdinka. Její příběh stojí za to, aby byl vyprávěn.” V krátkém videu je kromě toho k vidění jméno A. Ripley a zazní také otázka “Kdo je Amanda Ripley?”. K tomu si vyslechnete také řev tak typický pro vetřelce.

V případě nové hry podle Vetřelce by se tak skutečně mohlo jednat o pokračování Alien: Isolation, které v roce 2014 uvedlo na trh vývojářské studio Creative Assembly. Hra vyprávěla příběh Amandy Ripley, která se vydala najít svou matku, dobře známou Ellen Ripley. Alien: Isolation se přitom vyznačoval hutnou atmosférou a povedenou umělou inteligencí nepřátel, takže u hráčů i kritiků slavil zasloužené úspěchy.

Hra by se však neměla jmenovat Alien: Isolation 2, nýbrž Alien: Blackout, což je značka, kterou si nedávno nechala společnost 20th Century Fox zaregistrovat. Na videu je zajímavý také podtitul “Read, Play, Watch”, který dává tušit, že se v univerzu Alienů nechystá pouze nová hra, ale dost možná také kniha či film, případně seriál.

Teaser láká na to, že už brzy se dozvíme více. Doufejme, že to tak skutečně bude, protože tento projekt začíná vypadat velmi slibně.

Alien: Blackout – teaser

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na