Dlouhé záběry z hraní Borderlands 3. Hra vypadá fantasticky

Ačkoliv k oznámení Borderlands 3 došlo už před pár měsíci, stala se hra – také z nedostatku nových oznámení – jedním z hlavních taháků letošní E3 2019. A to i proto, že je téměř hotová a mohla se prezentovat velmi vyladěnou hratelností, kterou si můžete vychutnat v desetiminutovém gameplay videu.

Video je plné záběrů z přestřelek, které působí nesmírně šťavnatě. Díky plejádě zbraní a nejrůznějších schopností budou také velmi variabilní. Potěší také členitý otevřený svět, který nepůsobí genericky a umožňuje přistupovat k řešení situací různými způsoby.

Děj Borderlands 3 začne na staré známé planetě Pandora, ovšem po usednutí do vesmírného korábu Sanctuary se budete přemisťovat po celé galaxii.

Borderlands 3 vychází 13. září 2019, a to na PC, Playstation 4, Xbox One a Google Stadia. Nabídne také pokročilou integraci platformy Twich, která umožní divákům streamů sledovat nejen hraní, ale přitom zároveň prozkoumávat strom zkušeností nebo inventář hráče.

Borderlands 3 – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 3.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mike Litoris
Host
Mike Litoris

Šťavnaté