Druhá řada seriálového Zaklínače se bude soustředit na příběh. Ten diváci v první sezóně kritizují

The Witcher series

Geralt z Rivie

Hodnocení očekávaného seriálu na motivy Zaklínače je nakonec přeci jen kontroverznější, než se čekalo. Kromě řady diváků, kterým se seriál prostě líbí, je tu také velká skupina těch, kteří ho z nějakého důvodu kritizují. Jako jeden z největších problémů přitom uvádějí nesoustředěné vyprávění příběhu, který je poměrně obtížné sledovat, obzvlášť pokud nejste znalí románové předlohy nebo alespoň stejnojmenné herní série od CD Projektu.

Producentka seriálu Lauren S. Hissrich nicméně pro druhou řadu, která již byla oznámena pro rok 2021, slibuje nápravu. “Mohu vám říct, že to skvělé na druhé sezóně je, že se mnohem více soustředíme na příběh. Ten má skvělý pohon, protože všechny vztahy, pro které jsme v první sezóně vystavěli základy, v té druhé teprve doopravdy začnou nést ovoce.

Kromě toho by měl seriál těžit z toho, že tři hlavní postavy (Geralt, Ciri a Yennefer) budou mnohem častěji k vidění pospolu. Jejich rozdělení v první řadě bylo rovněž častým předmětem kritiky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 20 Prumer: 3.8]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jiří Vašků
Host
Jiří Vašků

Tak ono je to podle prvních 2 knich a ty sou spíš povídkový takže taky na sebe nenavazují at dou kritici do prdele

Petr
Host
Petr

A ty se nauč češtinu. Hňupe.

Jarek
Host
Jarek

Mě se líbí, že když někdo nedokáže trefně argumentovat, napadne češtinu diskutujícího.
Příště raději nepiš. Protože tímto komentářem ukazuješ vlastni pokulhavajici inteligenci!

sasasa
Host
sasasa

ne asi, ať jdou někam! Ten příběh v seriálu mi příjde naprosto srozumitelný, navzdory tomu že ze začátku vskutku působil matoucí, byl jsem na konci série v obraze o tom, co se děje, proč se to děje a co se bude dál dít, s napětím očekávám ale dřív svým malým pinďou vyhloubím v zemi svůj hrob, než vyjde druhá řada. Dokonce se mi líbilo herecké obsazení a Geraltovo trefně pronesené “hmm, kurva” nevíjma. Seriál by se dal zkritizovat za nepřesnosti, jako například scéna v koupelně s Yenn, kde chyběla pěna… na to jsem čekal, když ta scéna začala, asi nechtěli… Číst vice »