Dvacet minut hraní frenetické akce Monster Hunter World. Včetně vaření

Monster Hunter World patří k nejočekávanějším titulům začátku příštího roku, a proto se chce hráčům předvést v plné parádě. Podívat se tak můžete na dvě nová videa, z nichž v tom prvním uvidíte především spektakulární boje proti obřím monstrům.

Ve videu se ke slovu dostávají zejména střelné zbraně, aby vám autoři předvedli, jak se s takovými monstry bojuje na dálku. To je sice méně nebezpečné, ale také méně účinné než klasické rubání na blízko. Zbraně na dálku totiž nepáchají takové škody jako sekyry a meče. Nakonec, souboje mají být také velmi napínavé a pokaždé vyvolávat pocit strachu o život. Nehledě na to, že obří monstra je lepší vidět pořádně zblízka a užít si pocitu, jak do nich zaklesnete svou zbraň. Ale jak vidno, boj na dálku je v Monster Hunter World také platnou variantou a nelze říct, že by nebyl zábavný.

Druhé video pak prezentuje další aktivity, kterým se kromě boje můžete věnovat. Mezi ně patří tvorba a vývoj charakteru, prohlížení mapy a v neposlední řadě také to, jak si v divočině uvaříte.

Monster Hunter World vychází už 26. ledna 2018, nejprve na herní konzole Xbox One a Playstation 4, později by se měl objevit také port na PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na