Epic Store šlape na plyn. Oznámil exkluzivitu pro 15 atraktivních her včetně The Outer Worlds

V rámci Game Developers Conference se společnost Epic Games pochlubila patnáctkou velmi ambiciózních titulů, které budou šířeny exkluzivně prostřednictvím internetové platformy Epic Games Store. Asi největším úlovkem je sci-fi RPG The Outer Worlds od vývojářského studia Obsidian Entertainment a také tituly od studia Quantic Dreams, které původně vyšly exkluzivně pro Playstation, ale teď se dočkají také PC verze.

Ne všichni tvůrci potvrdili, na jak dlouho budou jejich tituly v Epic Games Store nabízeny výhradně a za jakou dobu se eventuálně objeví na jiných platformách. Většinou jsou však tyto smlouvy uzavírány na dobu jednoho roku.

Tip na článek:  The Outer Worlds slibuje zábavu pořádného příběhového RPG - preview

Některé z titulů, jako například Ancestors, Control nebo The Outer Worls, byly v předprodeji na Steamu a je možné, že si je někteří hráči na této stále ještě dominantní platformě koupili. Je tak možné, že se opět strhne vlna negativních ohlasů hráčů jako v případě Metro Exodus.

Seznam nově oznámených exkluzivit pro Epic Store

Jak vidno, nejde o vůbec malá jména, ba právě naopak. Na podobných titulech dosud spočíval úspěch Steamu, jehož provozovatelé nyní zřejmě nevěří vlastním očím, jak rychle jim konkurence bere půdu pod nohama.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 1 Průměr: 5]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Epic Store šlape na plyn. Oznámil exkluzivitu pro 15 atraktivních her včetně The Outer Worlds"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tom
Host

chudák Gabe zachvíli nebude mít co žrát ještě zhubne

TOPlist