Epic Store šlape na plyn. Oznámil exkluzivitu pro 15 atraktivních her včetně The Outer Worlds

V rámci Game Developers Conference se společnost Epic Games pochlubila patnáctkou velmi ambiciózních titulů, které budou šířeny exkluzivně prostřednictvím internetové platformy Epic Games Store. Asi největším úlovkem je sci-fi RPG The Outer Worlds od vývojářského studia Obsidian Entertainment a také tituly od studia Quantic Dreams, které původně vyšly exkluzivně pro Playstation, ale teď se dočkají také PC verze.

Ne všichni tvůrci potvrdili, na jak dlouho budou jejich tituly v Epic Games Store nabízeny výhradně a za jakou dobu se eventuálně objeví na jiných platformách. Většinou jsou však tyto smlouvy uzavírány na dobu jednoho roku.

Tip na článek:  The Outer Worlds slibuje zábavu pořádného příběhového RPG - preview

Některé z titulů, jako například Ancestors, Control nebo The Outer Worls, byly v předprodeji na Steamu a je možné, že si je někteří hráči na této stále ještě dominantní platformě koupili. Je tak možné, že se opět strhne vlna negativních ohlasů hráčů jako v případě Metro Exodus.

Seznam nově oznámených exkluzivit pro Epic Store

Jak vidno, nejde o vůbec malá jména, ba právě naopak. Na podobných titulech dosud spočíval úspěch Steamu, jehož provozovatelé nyní zřejmě nevěří vlastním očím, jak rychle jim konkurence bere půdu pod nohama.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tom
Host
tom

chudák Gabe zachvíli nebude mít co žrát ještě zhubne