Euro Truck Simulator 2 dostane další přídavek. Za volantem kamionu vyrazíte do Pobaltí

České vývojářské studio SCS Software nelení a neustále rozšiřuje záběr své vlajkové lodi, kterou je aktuálně Euro Truck Simulator 2. Už před několika týdny lákali autoři bez dalších podrobností na rozšíření hry a teď konečně prozradili, o jakou část Evropy se ETS 2 rozroste tentokrát.

Bude to Pobaltí! V tomto případě nejde jen o tři pobaltské republiky, které se pod tímto označením obvykle skrývají, tedy Litva, Lotyšsko a Estonsko, ale rovnou celý širší region u Baltského moře. Do regionu vjedete přes Polsko, přejedete ruskou Kaliningradskou oblast a zavítáte do zmíněných tří států. Po nich následuje opět Rusko včetně Petrohradu a také pobřežní část Finska, kde samozřejmě nesmí chybět Helsinky.

Celý region, o který se Euro Truck Simulator 2 rozšíří, si můžete prohlédnout na mapce. Nutno říct, že Evropu už mají SCS Software slušně pokrytou, ale místa na další rozšíření se stále najdou.

Rozšíření nese oficiální název Beyond the Baltic Sea a zatím nemá stanoveno datum vydání.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jurij Klimov
Host
Jurij Klimov

nelíbí se mi jak je česko respektive morava vtažena bez souhlasuobyvatel do normandskékoalice irituje mě to že vůbec lezeme němcům do zadnice a nemluvě o ačr která pracuje a je pod velením bundeswehru, udělejte konečně mod: dlc_ru.csc a ne nefunkční rusmap děkuji