Grand Theft Auto 6 se má odehrávat v Miami a Jižní Americe. Parametry hry budou gigantické

Málokdo pochybuje o tom, že Grand Theft Auto 6 už je ve vývoji. GTA 5 totiž patří ke komerčně nejúspěšnějším titulům herních dějin a z hlediska společnosti Take Two by bylo nezodpovědné vůči akcionářům, pokud by takovou značku nechala ležet ladem.

Druhou věcí je to, kdy se GTA 6 dočkáme. Pátý díl totiž stále velmi dobře vydělává, a tak mu autoři z Rockstar Games nechávají volné působiště. V příštích letech by ale zájem o něj přeci jen mohl trochu poklesnout, a to bude vhodná doba pro příchod šestky. Analytici vidí jako nejpravděpodobnější rok vydání 2021.

Podle magazínu The Know, který se odvolává na zdroje blízké vývoji, hra vzniká pod kódovým označením “Project America” a bude se odehrávat v americkém Miami, nebo lépe řečeno jemu podobném fiktivním městě, a také v Latinské Americe. Prosluněná floridská metropole by byla návratem do časů GTA: Vice City a Jižní Amerika by se pak postarala o skutečně obří rozměry celé hry. Mezi všemi destinacemi by mělo být možné libovolně cestovat.

Stále jde jen o nepotvrzené spekulace. Dříve prý Rockstar Games jako příští dějiště zvažovali Japonsko, to pak ale zavrhli. Zmíněné destinace už by měly být finální.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

10
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jeblomito
Host
jeblomito

typii v roce 2021 mi uz bude 24, budu jeste vubec zit? tvl jako zahral bych si gta6 jak cip 😀

O-Pepe
Host
O-Pepe

To bude jen samej bílej. Pochybuju,ze tam bude vubec nejaka cerna figura. Urcete ne uz v hlavni roli.

FABIOOZO
Host
FABIOOZO

a bengace bude ridit horatio Cain z krim. miami 😀

O-Pepe
Host
O-Pepe

To bude jen samej negr. Pochybuju,ze tam bude vubec nejaka bila figura. Urcete ne uz v hlavni roli.

Fuck_you
Host
Fuck_you

Tak to ty curaku nehraj. Nikdo ti to nenutí. To je v pici viď když v pětce musíš hrát za franklina a tvoje rasistická natura to nemůže zkousnout.

Raze
Host
Raze

Ale bylo by to fajn, kdyby šestka byla v Miami, a hlavní postava by se setkala Tommym Vercettim. Ale co by bylo taky docela zajímavý, kdyby hlavní postavou byla žena, a to neříkám kvůli dnešním trendům.

ShayDee
Host
ShayDee

Podle mě by hlavní postava žena být neměla. Prostě se mi k sérii GTA nehodí.

Jan Horák
Host
Jan Horák

Velice mylné informace pane Fáral. Šestý díl GTA se bude odehrávat v Evropě, konkrétně se bude jednat o Německo, kde z části bude i Francie a také město podobné Praze. Bude také možné se dostat na ostrov, který bude připomínat Anglii.
Na oficiálních stránkách Rockstaru je možné najít menší nápovědy, stačí trochu pátrat ;).

Raze
Host
Raze

A kde si ty vzal tyto informace? Lidi taky říkají, že by se nové GTA mělo odehrávat v Tokiu. Pokud sami vyvojáři nepotvrdí, kde se bude 6 odehrávat, tak se těm různým informacím o místě nedá věřit.

RůžovíKaďáček
Host
RůžovíKaďáček

Já četl že bude na marsu..Hlavní postava bude starman a pomocnik curiosity