Pro Evolution Soccer 2019 bude obsahovat ruskou ligu. Poprvé v historii série

Také letos se odehraje každoroční souboj mezi sériemi Pro Evolution Soccer a FIFA. Zatímco první jmenovaná boduje zážitkem ze samotné hry, ta druhá má tradičně opatřeny mnohem zajímavější licence, a to ve výrazně vyšší míře. Když PES 2019 ztratilo Ligu mistrů, zdálo se, že rozdíl bude ještě markantnější. Vývojářské studio Konami však dělá vše pro to, aby ztráty snížila.

Nyní jsme se tedy dozvěděli, že Pro Evolution Soccer 2019 bude obsahovat ruskou Premier Ligu, a to jako první hra série. Kromě toho nabídne PES 2019 také argentinskou, dánskou, portugalskou, belgickou, švýcarskou a skotskou první ligu. Autoři samozřejmě sází na to, že pokud máte některou z nich v oblibě, pořídíte si právě tento virtuální fotbal. Bohužel je třeba říct, že tato nabídka stále není konkurenceschopná s tím, co nabídne FIFA 19.

Pro Evolution Soccer 2019 vychází 30. srpna na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
johny okurka
Host
johny okurka

David Sillmen: Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Je vidět že pan šefredaktor se opravdu vyzná. Ruská liga je v sérii Fifa už od ročníku 2010 takže 8 let. Opravdu tleskám nad přehledem pana Šéf redaktora. Chápu že člověk může udělat chybu ale na této pozici u herního magazínu by se to opravdu stát nemělo. Ovšem jestli článek nebyl zamýšlen trochu jinak a já jej nepochopil , v tom případě se omlouvám

jack
Host
jack

hm, to jsem jedinej, kdo měl ve FIFA 18 ruskou ligu?