Fallout 76 obdržel dlouho očekávaný update Wastelanders. Zachrání rozbitou hru?

Společnost Bethesda za katastrofální start Falloutu 76 v listopadu 2018 schytala pořádnou porci kritiky. Hra byla zamořená bugy a neobsahovala to, v co fanoušci série doufali. Přestože se zdálo, že hra je kvůli svým strukturálním vadám neopravitelná, tvůrci to s ní nevzdali a rozhodli se jí dát druhou šanci. Postupně titul opravovali a tento proces by měl být do značné míry završen vydáním updatu Wastelanders.

Wastelanders mají do Falloutu 76 vnést to, co v něm veteráni série postrádali. Kromě jiného se tak do postapokalyptického světa vrátí lidské NPC postavy. Hráč se také může přidat k jedné ze dvou frakcí, které bojují o nadvládu. U nich si můžete zvyšovat kredit tím, že pro ně budete plnit úkoly a zabíjet nepřátele. Kromě toho se můžete těšit také na nové zbraně, zbroje a protivníky.

Wastelanders je slušný macek. Na Steamu váží jeho download přibližně 68 GB, prostřednictvím Bethesda Launcheru potom 54 GB.

Fallout 76: Wastelanders – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin-BL4CK_ADDER
Host
Martin-BL4CK_ADDER

Nechápu ten rozdíl 14 GB, nemám rád Steam a šmouly.