Fanouškovské mody pro Halo: Reach jsou možné, ale jen neoficiální cestou

Halo: Reach neumožňuje spustit modifikovanou hru oficiální cestou. Abyste si mohli zážitek rozšířit, budete si muset zahrát na “cheatera”. Vývojáři sice plánují vydávat oficiální modifikace, ale zároveň nechtějí nechat fanoušky čekat na to, co oni sami chtějí. Byla tak potvrzena možnost vypnutí anti-cheatu a doplnění hry o modované soubory. A to vše beze strachu, že byste obdrželi ban.

Tip na článek:  Halo: Reach slaví na PC úspěšnou premiéru. Aneb z nuly na 160 000 hráčů za jediný den

Modovanou hru budete moci hrát v režimu Private Game a nebo v Custom módu. Multiplayer a Matchmaking však tuto možnost podporovat nebude. Když necháte dostatečně vyřádit svou kreativitu a dostanete chuť si zahrát multiplayer, nezbude vám nic jiného, než nahradit modifikované soubory těmi původními, znovu zapnout anti-cheat a můžete začít drtit své soupeře online.

Tato informace už byla dříve potvrzena na Redditu od vývojáře 343 Industries. “Stále se snažíme vylepšovat hru za chodu, ale momentálně nejlepší je možnost obejít anti-cheat jeho vypnutím. To Vám umožní hrát celou kampaň, ale nedovolí hrát hodnocené hry.”

Jde o dobrou zprávu pro modderskou komunitu hry Halo. I když se modování týká pouze vlastních her, můžete si sami představit, jaká všechna různá vylepšení a nové obsahy nás mohou čekat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na