Halo: Reach slaví na PC úspěšnou premiéru. Aneb z nuly na 160 000 hráčů za jediný den

Úspěšnou a oblíbenou akci Halo: Reach je od včerejška konečně možné hrát na PC. Titul totiž vyšel coby první hra z takzvané Halo: Master Chief Collection na Steamu a začal vskutku impozantně. Dokonce se dá říct, že překonal veškerá očekávání.

Netrvalo to ani 24 hodin a Halo: Reach dosáhlo na svou dosavadní špičku v podobě 161 024 současně hrajících hráčů. Díky tomu se hra vyšvihla na přední příčky žebříčku Steamu a přinejmenším na čas na chvíli za sebou nechala trvalky v podobě PUBG a GTA 5.

Hodnocení hráčů velkému zájmu poměrně odpovídají. Z aktuálních více než 1800 recenzí vychází pro Halo: Reach průměrné hodnocení 81 %. Kladná hodnocení sklízí také Halo: Master Chief Collection, kterou si už sice můžete koupit jako celek, ale z níž je aktuálně hratelný právě jen Reach.

Čekal jsem 10 let na vydání Halo na PC. Emulátory to nikdy doopravdy nedokázaly. Ale teď je to tady a já se opět cítím jako dítě. Díky vám 343 Industries,” uvedl uživatel Chris s poukazem na vývojářské studio.

Kromě řady kladných stránek, které odkazují zejména na vynikající hratelnost, si někteří hráči také na pár prvků stěžují. Například na lehký input-delay, pomalý matchmaking v multiplayerovém módu, chybějící výzvy nebo absentující možnost vybrat si v multiplayeru mapu. To jsou nicméně věci, které přinejmenším částečně bude možné vychytat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na